Lanseringsfest for LToN 2019 13. mai!

Et hvert arrangement med respekt for seg selv må jo ha en skikkelig lanseringsfest, og Ladies Tour of Norway er i så måte intet unntak. I samarbeid med Opera Østfold og Det Norske Blåseensemble så inviterer vi til storstilt lanseringsfest Mandag 13. mai fra kl. 17:30Brygga Kultursal i Halden.

Det vil bli et variert og spennende program hvor vi kan nevne bl.a. presentasjon av årets ritt og alle vertskapskommunene, årets rittambassadører, årets operaoppsetning «Il Trovatore», pluss en forhåpentligvis meget interessant paneldebatt om «kvinneidrett».
I tillegg vil det bli flere kulturelle innslag fra bl.a. Opera Østfold og Det Norske Blåseensemble.

Arrangementet er GRATIS og åpent for ALLE. Billetter henter du gratis ut på Ticketmaster.

Komplett program finner du her.

Vi håper dermed så mange som mulig har lyst til å sette av et par timers tid denne kvelden for å oppleve og bli bedre kjent med litt av det som Halden og Østfold har å by på av spennende aktiviteter denne sommeren!